SKU: RNB1018-S-WR7-56 UPC: 716736744216
(81% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1018-S-WR7-56
SKU
RNB1018-S-WR7-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black Havana
Detailed lens color
Dark Grey
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm