SKU: RNB3056-G-10-53 UPC: 827886036714
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3056-G-10-53
SKU
RNB3056-G-10-53
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Palladium
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens width
53.0 mm