SKU: RNB8001-B3V-51 UPC: 716736428536
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8001-B3V-51
SKU
RNB8001-B3V-51
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Violet
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm