SKU: TY6115-334673-53 UPC: 725125533492
(57% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tory Burch, Women's Sunglasses, TY6115-334673-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TY6115-334673-53
Brand Name
Tory Burch
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Ivory
Detailed lens color
Ochre
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm