SKU: L185S-615-60 UPC: 886895291095
(72% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Unisex Sunglasses, L185S-615-60
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
L185S-615-60
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Matte Red
Detailed lens color
Brown Mirror
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens width
60.0 mm