SKU: TBX413-52-02 UPC: 198218207554
(84% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX413-52-02
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TBX413-52-02
Brand Name
Thom Browne
Collection
Novelty
Features
Arm length
147.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm