SKU: OR5047-020-53 UPC: 889214373021
(75% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Men's Opticals, OR5047-020-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OR5047-020-53
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm