SKU: MIS0033-S-5BD-51 UPC: 716736350981
(79% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0033-S-5BD-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MIS0033-S-5BD-51
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm