SKU: TB110-CTGLD-48 UPC: 196629689167
(78% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 141.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Sunglasses, TB110-CTGLD-48
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TB110-CTGLD-48
Brand Name
Thom Browne
Collection
Novelty
Features
Arm length
141.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Gold
Frame color
Frame material
Metal
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
48.0 mm