SKU: GU2404-BLK-51 UPC: 715583959569
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Guess, Fashion, Women's Opticals, GU2404-BLK-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GU2404-BLK-51
Brand Name
Guess
Collection
Fashion
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm