SKU: L2860-215-55 UPC: 886895451680
(81% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Lacoste, Unisex Opticals, L2860-215-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
L2860-215-55
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Havana Military Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm