SKU: V405480BRO UPC: 751286317619
(74% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, V405480BRO
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
V405480BRO
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm