SKU: LO2727-238-53 UPC: 886895624473
(85% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO2727-238-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LO2727-238-53
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Brown Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm