SKU: LO794S-107-52 UPC: 886895723206
(71% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO794S-107-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LO794S-107-52
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Grey
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm