SKU: ME2631-034-57 UPC: 886895433150
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marni, Women's Opticals, ME2631-034-57
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
ME2631-034-57
Brand Name
Marni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Grey Ice
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
57.0 mm