SKU: P8359-56D UPC: 4044709506575 Alias: P8359 D
(66% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Opticals, P8359-56D
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8359-56D
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Dark Bronze
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm