SKU: RNB7056-G-ZI9-54 UPC: 716736855301
(88% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7056-G-ZI9-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB7056-G-ZI9-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Teal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm