SKU: VPP145M510700 UPC: 190605566015
(19% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP145M510700
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VPP145M510700
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm