SKU: FT5932-D-B-090-47 UPC: 889214481443
(72% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 47.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Men's Opticals, FT5932-D-B-090-47
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
FT5932-D-B-090-47
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Shiny Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame fit
Asian-Fit
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
47.0 mm