SKU: VPP051M550728 UPC: 190605390849
List Price: Rs 65,500.00 LKR
Sale price Rs 42,100.00 LKR
(35% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP051M550728
SKU
VPP051M550728
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Havana Miele
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm