SKU: P8367-54B UPC: 4044709505493
List Price: Rs 58,900.00 LKR
Sale price Rs 52,700.00 LKR
(10% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8367-54B
SKU
P8367-54B
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Silver
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm