SKU: RNB3060-G-086-52 UPC: 716736790923
List Price: Rs 68,200.00 LKR
Sale price Rs 8,800.00 LKR
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3060-G-086-52
SKU
RNB3060-G-086-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm