SKU: RNB5021-S-01T-50 UPC: 716736390109
List Price: Rs 83,600.00 LKR
Sale price Rs 14,100.00 LKR
(83% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5021-S-01T-50
SKU
RNB5021-S-01T-50
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Brown
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm