SKU: RNB5042-S-003-56 UPC: 716736701318
List Price: Rs 82,900.00 LKR
Sale price Rs 12,300.00 LKR
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5042-S-003-56
SKU
RNB5042-S-003-56
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm