SKU: STU5065306LH UPC: 751286378351
List Price: Rs 27,300.00 LKR
Sale price Rs 10,500.00 LKR
(61% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tumi, Men's Sunglasses, STU5065306LH
SKU
STU5065306LH
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana Gradient
Detailed lens color
Grey
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm