SKU: VTU024560531 UPC: 751286354096
List Price: Rs 45,100.00 LKR
Sale price Rs 10,500.00 LKR
(76% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU024560531
SKU
VTU024560531
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm