SKU: RNB1080-G-S-086-55 UPC: 716736862941
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1080-G-S-086-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB1080-G-S-086-55
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Brown Gradient To Pink
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm