SKU: STR452FL-003AS-62 UPC: 8052237082993
(86% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Trussardi, Women's Sunglasses, STR452FL-003AS-62
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
STR452FL-003AS-62
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Palladium
Detailed lens color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
62.0 mm