SKU: STR454FL-004AS-63 UPC: 8052237083099
(74% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Trussardi, Unisex Sunglasses, STR454FL-004AS-63
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
STR454FL-004AS-63
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
63.0 mm