SKU: UA5013-086-52 UPC: 716736383613
(67% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Under Armour, Women's Opticals, UA5013-086-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
UA5013-086-52
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Oval
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm