SKU: RNB7051-G-TZ2-54 UPC: 716736791036
(84% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7051-G-TZ2-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB7051-G-TZ2-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Dark Ruthenium
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm