SKU: SP5013-002-56 UPC: 889214302014
List Price: Dh 1,175.00 MAD
Sale price Dh 326.00 MAD
(72% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Men's Opticals, SP5013-002-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SP5013-002-56
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm