SKU: SPP130M-54-0700 UPC: 198218926004
List Price: Dh 5,004.00 MAD
Sale price Dh 1,289.00 MAD
(74% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Sunglasses, SPP130M-54-0700
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SPP130M-54-0700
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Smoke
Lens width
54.0 mm