SKU: PSSN02558-004-58 UPC: 5056322108615
(72% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Paul Smith, Clifton, Men's Sunglasses, PSSN02558-004-58
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
PSSN02558-004-58
Brand Name
Paul Smith
Collection
Clifton
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm