SKU: IB3680X-084-64 UPC: 886895685016
(52% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 6.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Vintage, Men's Sunglasses, IB3680X-084-64
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
IB3680X-084-64
Brand Name
Nike
Collection
Vintage
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
6.0 mm
Detailed frame color
Smoke Grey
Detailed lens color
Silver Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm