SKU: RNB3064-G-1ED-55 UPC: 716736791173
(91% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3064-G-1ED-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB3064-G-1ED-55
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm