SKU: STU005-5306DQ UPC: 751286354249
(58% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tumi, Men's Sunglasses, STU005-5306DQ
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
STU005-5306DQ
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Multicolor
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Multi
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm