SKU: GGA204-BLKGRN-54 UPC: 715583639676
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Guess, Women's Opticals, GGA204-BLKGRN-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GGA204-BLKGRN-54
Brand Name
Guess
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black and Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm