SKU: GF0205-32E-59 UPC: 889214209757
Sale price Rs 757.00 MUR
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Guess, Factory, Men's Sunglasses, GF0205-32E-59
SKU
GF0205-32E-59
Brand Name
Guess
Collection
Factory
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm