SKU: VPP037S5402GH UPC: 190605358948
List Price: Rs 8,723.00 MUR
Sale price Rs 5,060.00 MUR
(41% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP037S5402GH
SKU
VPP037S5402GH
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm