SKU: PR-10VS-510756-58 UPC: 8056597082846
List Price: Rs 14,361.00 MUR
Sale price Rs 7,186.00 MUR
(49% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Prada, Fashion, Women's Sunglasses, PR-10VS-510756-58
SKU
PR-10VS-510756-58
Brand Name
Prada
Collection
Fashion
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm