SKU: RNB1055-S-VK6-54 UPC: 716736698786
List Price: Rs 11,036.00 MUR
Sale price Rs 1,771.00 MUR
(83% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1055-S-VK6-54
SKU
RNB1055-S-VK6-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Brown
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm