SKU: RNB3054-35J-51 UPC: 827886037223
List Price: Rs 11,058.00 MUR
Sale price Rs 1,262.00 MUR
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3054-35J-51
SKU
RNB3054-35J-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm