SKU: RNB3071-F45-53 UPC: 716736986142
List Price: Rs 9,880.00 MUR
Sale price Rs 1,265.00 MUR
(87% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3071-F45-53
SKU
RNB3071-F45-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Beige Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Beige
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm