SKU: RNB7032-G-807-54 UPC: 716736306612
List Price: Rs 11,807.00 MUR
Sale price Rs 1,518.00 MUR
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7032-G-807-54
SKU
RNB7032-G-807-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Frame color
Black
Frame shape
Square
Lens width
54.0 mm