SKU: RNB7053-G-PJP-53 UPC: 716736791166
List Price: Rs 11,084.00 MUR
Sale price Rs 1,518.00 MUR
(86% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7053-G-PJP-53
SKU
RNB7053-G-PJP-53
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm