SKU: TBX417-53-01 UPC: 196629688689
List Price: Rs 24,096.00 MUR
Sale price Rs 3,542.00 MUR
(85% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX417-53-01
SKU
TBX417-53-01
Arm length
147.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Frame color
Black
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens width
53.0 mm