SKU: TBX417-5302 UPC: 198218207707
List Price: Rs 24,039.00 MUR
Sale price Rs 2,776.00 MUR
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX417-5302
SKU
TBX417-5302
Arm length
147.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Lens width
53.0 mm