SKU: TBX417-5303AF UPC: 198218207721
List Price: Rs 25,301.00 MUR
Sale price Rs 2,429.00 MUR
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX417-5303AF
SKU
TBX417-5303AF
Arm length
147.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Navy Tortoise
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
53.0 mm