SKU: SP0099-02A-00 UPC: 889214486851
List Price: Rf2,840.00 MVR
Sale price Rf1,166.00 MVR
(58% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, SP0099-02A-00
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SP0099-02A-00
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens width
99.0 mm